Blog

Outsourcing

Możecie Państwo zatrudnić pracowników na krótszy lub dłuższy okres bez zwiększania liczby etatów – formalnym pracodawcą sprawującym kierownictwo nad pracownikami będzie FAIR RECRUITMENT.

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa to oddelegowanie do Państwa firmy pracowników wyselekcjonowanych według ściśle określonych kryteriów na podstawie: Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Na czas trwania powierzonych zadań zatrudnione osoby są naszymi pracownikami. Przejmujemy obsługę administracyjno-prawną wynikającą z ich zatrudniania. W ten sposób wspólnie z Państwa firmą optymalizujemy koszty zatrudnienia i niwelujemy ryzyko związane z niepewną sytuacją ekonomiczną. Fair Recruitment przejmuje na siebie praktycznie wszelkie zadania i odpowiedzialność związaną z zatrudnieniem pracowników na określony czas – Państwo otrzymacie jedynie fakturę za wykonaną usługę. Prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług pracy tymczasowej

Szukasz pracy? Wyślij swoje CV

Nie znalazłeś oferty odpowiedniej do Twoich kwalifikacji i zgodnej z Twoimi oczekiwaniami? Pozostaw swoje CV w naszej bazie. Nasi konsultanci codziennie ją przeszukują pod kątem oczekiwań naszych Klientów. Pamiętaj, aby zaznaczyć odpowiednie zgody na przetwarzanie danych – bez tego Twoje CV do nas po prostu nie trafi. Przed upływem 12 miesięcy zapytamy Cię, czy nadal chciałbyś być w bazie Kandydatów FAIR RECRUITMENT lub czy nie chciałbyś czegoś zmienić w swoim życiorysie. Pamiętaj, zawsze możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych wysyłając nam maila na adres:

Szukasz pracy? Przygotuj się do rozmowy!

Szukasz pracy, wysyłasz dziesiątki CV i wreszcie dzwoni rekruter z zaproszeniem na spotkanie. Pewnie trochę się denerwujesz a poziom stresu będzie jeszcze wyższy podczas rozmowy. Dlatego warto odpowiednio przygotować się do spotkania: upewnić, co do miejsca i czasu dojazdu, dopytać o możliwość zaparkowania samochodu, poczytać w Internecie o firmie, do której idziemy na spotkanie.

Rekrutacja

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów mających za sobą setki zrealizowanych projektów direct search i przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych. Sposób naszej pracy określa krótkie stwierdzenie: „we care”. Ponieważ nam zależy. Zależy nam na tym, aby Pracodawca znalazł pracownika, który jest mu potrzebny, na którego będzie mógł liczyć i który go nie zawiedzie i na tym, aby kandydat znalazł pracę, do której będzie chętnie przychodził i rozwijał w niej swój potencjał.