Praca tymczasowa

Praca tymczasowa to oddelegowanie do Państwa firmy pracowników wyselekcjonowanych według ściśle określonych kryteriów na podstawie: Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Na czas trwania powierzonych zadań zatrudnione osoby są naszymi pracownikami. Przejmujemy obsługę administracyjno-prawną wynikającą z ich zatrudniania. W ten sposób wspólnie z Państwa firmą optymalizujemy koszty zatrudnienia i niwelujemy ryzyko związane z niepewną sytuacją ekonomiczną. Fair Recruitment przejmuje na siebie praktycznie wszelkie zadania i odpowiedzialność związaną z zatrudnieniem pracowników na określony czas – Państwo otrzymacie jedynie fakturę za wykonaną usługę.

Prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług pracy tymczasowej jest działalnością regulowaną w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2007 r. Nr 155, poz. 1095, z późn. zm.) i wymaga wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. FAIR RECRUITMENT działa na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18870.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy tymczasowej skontaktuj się z nami.

< wszystkie posty
Szukasz pracownika? Szukasz pracownika?
Szukasz pracownika?

Świadczymy usługi rekrutacji, leasingu pracowniczego i pracy tymczasowej zarówno dla małych firm jak również międzynarodowych korporacji.
Tworzymy profesjonalne kampanie ogłoszeniowe, doradzamy w kwestiach związanych z najbardziej optymalnym modelem zatrudnienia i wynagradzania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest pozyskanie najlepszego pracownika na określone stanowisko. Aby ten cel osiągnąć, każdy z etapów procesu rekrutacyjnego przeprowadzamy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

więcej
Szukasz pracy? Szukasz pracy?
Szukasz pracownika?

Zajrzyj do zakładki z ofertami pracy w Polsce i zagranicą i odpowiedz na interesujące Cię ogłoszenie.
Jeżeli w danym momencie żadna z ofert nie spełnia Twoich oczekiwań – wyślij swoje CV do wykorzystania w przyszłości.

 

Zawsze możesz się z nami skontaktować i zapytać o konkretną ofertę.

więcej

ZAPOZNAJ SIĘ Z PORADAMI DOTYCZĄCYMI RYNKU PRACY NA NASZYM BlOGU