Szukasz pracy? Przygotuj się do rozmowy!

Szukasz pracy, wysyłasz dziesiątki CV i wreszcie dzwoni rekruter z zaproszeniem na spotkanie. Pewnie trochę się denerwujesz a poziom stresu będzie jeszcze wyższy podczas rozmowy. Dlatego warto odpowiednio przygotować się do spotkania: upewnić, co do miejsca i czasu dojazdu, dopytać o możliwość zaparkowania samochodu, poczytać w Internecie o firmie, do której idziemy na spotkanie. W dniu poprzedzającym spotkanie odpowiedz sobie uczciwie na pytanie, co chcesz robić, dlaczego w tej firmie i jakie wynagrodzenie będzie dla Ciebie satysfakcjonujące. To ostanie pytanie często pojawia się na rozmowach z kandydatami, warto więc przeanalizować swoje potrzeby i oczekiwania i na spotkaniu podać konkretny zakres, w którym będziemy czuć się komfortowo. Aby zmniejszyć stres przed rozmową, skorzystaj z opublikowanych przez nas kilkudziesięciu najczęściej pojawiających się na spotkaniach pytań rekrutacyjnych.
Powodzenia!

< wszystkie posty
Szukasz pracownika? Szukasz pracownika?
Szukasz pracownika?

Świadczymy usługi rekrutacji, leasingu pracowniczego i pracy tymczasowej zarówno dla małych firm jak również międzynarodowych korporacji.
Tworzymy profesjonalne kampanie ogłoszeniowe, doradzamy w kwestiach związanych z najbardziej optymalnym modelem zatrudnienia i wynagradzania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest pozyskanie najlepszego pracownika na określone stanowisko. Aby ten cel osiągnąć, każdy z etapów procesu rekrutacyjnego przeprowadzamy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

więcej
Szukasz pracy? Szukasz pracy?
Szukasz pracownika?

Zajrzyj do zakładki z ofertami pracy w Polsce i zagranicą i odpowiedz na interesujące Cię ogłoszenie.
Jeżeli w danym momencie żadna z ofert nie spełnia Twoich oczekiwań – wyślij swoje CV do wykorzystania w przyszłości.

 

Zawsze możesz się z nami skontaktować i zapytać o konkretną ofertę.

więcej

ZAPOZNAJ SIĘ Z PORADAMI DOTYCZĄCYMI RYNKU PRACY NA NASZYM BlOGU