Dla Kandydatów

profesjonalizm profesjonalizm profesjonalizm
profesjonalizm

Przed rozpoczęciem procesu rekrutacji angażujemy znaczną ilość czasu, by poznać firmę naszego Klienta, jej kulturę organizacyjną, ludzi oraz strategię biznesową. Działanie to zwiększa prawdopodobieństwo, że Kandydaci, których rekomendujemy sprawdzą się i odniosą sukces w danym środowisku.

wsparcie wsparcie wsparcie
wsparcie

Nasi konsultanci udzielą Państwu fachowej porady związanej z krajowym i zagranicznymi rynkami pracy oraz formalnymi wymogami, jakie należy spełnić aplikując na dane stanowisko.

 

Konsultanci Fair Recruitment pomogą również w negocjacjach wynagrodzenia i pakietu pozapłacowego i doradzą w kwestiach związanych z prawem pracy i regulacjami podatkowymi.

bezpieczeństwo bezpieczeństwo bezpieczeństwo
bezpieczeństwo

Zachowujemy pełną dyskrecję. Wszelkie informacje powierzone nam przez Kandydatów rozpowszechniane są tylko na tyle, ile wymaga tego realizacja projektu rekrutacyjnego. Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych do Klienta, zawsze pytamy Kandydatów o ich zgodę i prezentujemy ofertę pracodawcy. Fair Recruitment nie udostępnia swojej bazy danych innym podmiotom. Dostęp do bazy mają tylko nasi konsultanci. Fair Recruitment została zgłoszona do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych GIODO i działa zgodnie z zaleceniami RODO

szacunek szacunek szacunek
szacunek

Pora kontaktu z konsultantem jest dostosowana do Twoich wymagań. Większość spraw staramy się załatwiać za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Jeśli na życzenie pracoprodawcy nasza firma organizuje testy lub bezpośrednie rozmowy w naszej siedzibie, zawsze dostosowujemy się do możliwości kandydatów. O rozmowach kwalifikacyjnych i spotkaniach z przedstawicielami pracodawcy informujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przygotuj się do rozmowy!

Najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne.

oferty pracy

wszystkie oferty

Żadna oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?

Prześlij CV do wykorzystania w przyszłości.

Nasi klienci