Product Manager

Kraków
Numer ref: 20/12/2018_3

Opis pracodawcy

Dla naszego Klienta, spółka produkcyjno - handlowa, lidera na rynku międzynarodowym w zakresie produkcji oraz dystrybucji produktów z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, artykuły dla budownictwa, itd. poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera.

Zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klientów oraz trendów rynkowych w segmentach DIY, BUILDING oraz GARDEN;
  • Zarządzanie i rozwój portfela produktów firmy;
  • Wszelkie działania związane z wprowadzaniem nowych produktów (od opracowania koncepcji produktu, poprzez analizę opłacalności, próbne wypraski, koordynację procesu wdrożenia, ofertowanie po wdrożenie produkcyjne)
  • Zarządzanie produktami wycofywanymi z oferty i procesem wyprzedaży.
  • Kształtowanie i rozwój strategii produktu;
  • Współtworzenie specyfikacji produktowej;
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej (doświadczenie w tworzywach sztucznych będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość zasad i narzędzi analizy biznesowej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i analityczne;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Kreatywność i umiejętność pracy zespołowej;
  • Zaangażowanie w realizację projektów.

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko, pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje;
  • pracę w dynamicznym zespole w firmie rozwijającej się;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
< wszystkie oferty

Żadna oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?

Prześlij CV do wykorzystania w przyszłości.

Nasi klienci

Przygotuj się do rozmowy!

Najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne.