Technolog

Kraków
Numer ref: 11/06/2019

Opis pracodawcy

Fair Recruitment to agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, działa na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18870.

Naszym Klientem jest uniwersytecka spółka zarządzająca Life Science Parkiem oraz oferująca bogaty zestaw usług dla przedsiębiorców rozwijających nauki przyrodnicze.
W ofercie JCI znajdują m.in. usługi badań kontraktowych dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, linia do produkcji kosmetyków, wynajem specjalistycznych powierzchni laboratoryjnych oraz wsparcie kapitałowe dla innowacyjnych firm.

Zakres obowiązków

  • Samodzielne opracowywanie receptur dla kosmetyki białej, w tym opracowywanie koncepcji na nowo powstające linie kosmetyczne (proponowanie produktów, wybór składników aktywnych, doradztwo)
  • Modyfikacja i udoskonalanie istniejących formulacji kosmetycznych
  • Przeprowadzanie prób technologicznych w skali laboratoryjnej i produkcyjnej
  • Koordynacja badań jakościowych i przedrejestracyjnych dla opracowywanych receptur
  • Kalkulacja kosztów potrzebnych do opracowania formulacji kosmetyku
  • Opracowywanie technologii produkcji, specyfikacji technicznej surowców i wyrobu gotowego
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji rejestracyjnej kosmetyku
  • Kontakty z przedstawicielami firm produkujących i dystrybuujących surowce kosmetyczne
  • Współpraca z działami: Kontroli Jakości, Zakupów i Marketingu

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia przy opracowywaniu receptur kosmetycznych w kosmetyce białej
  • Wyższego wykształcenia (chemia, technologia chemiczna, farmacja, biotechnologia)
  • Specjalistycznej wiedzy z zakresu wytwarzania i produkcji kosmetyków, znajomości przepisów prawa dotyczących sektora kosmetycznego i trendów rynkowych
  • Znajomości procesów produkcyjnych oraz umiejętności rozwiązywania problemów technologicznych
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office w szczególności programów Excel, Word
  • Sumienności i rzetelności w realizacji powierzonych zadań
  • Systematyczności oraz bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Pracę w firmie z unikalną ofertą i infrastrukturą
  • Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bezpłatny i nielimitowany dostęp do siłowni i strefy saun
  • Dopłaty do posiłków
< wszystkie oferty

Żadna oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?

Prześlij CV do wykorzystania w przyszłości.

Nasi klienci

Przygotuj się do rozmowy!

Najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne.